КП НВЦ ДОР
 
 
 
 
назад
назад
       ПРО НАС

   Комунальне підприємство «Навчально-виробничий центр» Дніпропетровської обласної ради засновано у 1964 році, як учбовий заклад для підготовки та підвищення кваліфікації робітників житлово-комунальної сфери м. Кривого Рогу та районів Дніпропетровської області.
   В теперішній час КП «НВЦ» ДОР пропонує послуги з професійно-технічного навчання різних категорій робітничих кадрів з більш ніж 90 сучасних та перспективних робочих професій, які користуються попитом на ринку праці.

   Також навчальний заклад проводить навчання і перевірку знань посадових осіб, спеціалістів і робітників з більш ніж
20-ти нормативно-правових актів з питань охорони праці
, пожежно-технічного мінімуму, теплогазопостачання, безпечної і технічної експлуатації електроустановок споживачів тощо.

    В Навчальному центрі заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий стаж викладацької та виробничої праці на підприємствах міста й області. До навчального процесу залучаються викладачі, що мають вчені ступені, з вищих навчальних закладів міста.

    Для ефективного навчання з усіх професій навчальні класи КП «НВЦ» ДОР обладнані сучасною комп'ютерною технікою та необхідним програмним забезпеченням, плакатами, схемами, стендами, макетами, технічною, технологічною та нормативною документацією тощо.

   У разі необхідності, викладачі КП «НВЦ» ДОР проводять навчання на базі підприємства-замовника освітніх послуг.

   Навчально-виробничий центр забезпечує відповідний рівень якості навчання, по закінченню якого слухачам видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації або посвідчення про допуск до виконання робіт підвищеної небезпеки встановленого зразку.

   Керівництво навчально-виробничого центру, враховуючи умови ринка послуг з професійно-технічного навчання кадрів, проводить гнучку цінову політику в роботі з потенційними клієнтами, забезпечує дотримання умов, строків та пунктів укладених договорів.

   Терміни навчання від 1 тижня до 6 місяців.
   КП «НВЦ» ДОР звільнено від оплати ПДВ за надання освітніх послуг.Ліцензія Міністерства освіти і науки України АE № 528000

Термін дії ліцензії: до 27.01.2020 року.

Перелік професій указаний у розділі Професійно-технічне навчання робітників


КП "НВЦ" ДОР © 2013 - 2015